?

Log in

singing_foot's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Олег Шинкаренко
Birthdate:
20 February 1976
Location:
Website:
External Services:
Schools:
Олег Шинкаренко народився 20 лютого 1976 року у Запоріжжі. Закінчив Запорізьку інженерну академію (інженер з автоматики та контрольно-вимірювальних приладів) та Класичний приватний університет (перекладач з англійської). Працював інженером та кореспондентом декількох місцевих видань. З 2008 року мешкає у Києві, де займається журналістикою. З 2009 року редагує сайт літературного конкурсу "Коронація слова". Захоплюється авторським кінематографом, з 2002 року очолював Запорізький кіноклуб "Сходження", керував кіноклубом при видавництві «Смолоскип».
Перше оповідання написав наприкінці 80-х. Шкільне захоплення науковою фантастикою, постмодернізмом та чорним гумором вплинуло на стиль його прози, надавши їй вкрай гротескного нахилу. Друкувався у журналах «НАШ», «ШО» та «Хрещатик». У 2006 році отримав літературну премію від видавництва «Смолоскип» за збірку оповідань «Як зникнути повністю» («Смолоскип». Київ, 2007). У 2009 році закінчив перший роман під робочою назвою «Смачного!», присвячений молодіжній субкультурі людожерів.
У 1994 році створив музичний ансамбль «Пропаганда чутками». Надалі грав у групах "Реліктові вантажівки", "Школа танців" та "Роза". У 2004 році як композитор та автор текстів вийшов у регіональний фінал конкурсу «Червона рута». У 2009 році створив студійний проект "Сирени Титану", в рамках якого записує альбом на вірші сучасних українських поетів.
У 2007 році написав кіносценарій для фільму режисера Наталі Рекункової "Зникнення Вавілонова" за мотивами власного оповідання зі збірки "Як зникнути повністю".

Social capital

  • less than 10

Statistics