Олег Шинкаренко (singing_foot) wrote,
Олег Шинкаренко
singing_foot

В Україні встановлено поліцейську диктатуру

У ніч з четверга на п’ятницю із застосуванням спецпідрозділів МВС було розібрано наметове містечко підприємців на Майдані.
Як повідомляє кореспондент "Української правди", станом на 5 годину ранку Майдан оточений чотирма кордонами співробітників МВС.
В руках вони тримають шоломи, при цьому співробітники МВС озброєні гумовими кийками.
На місці події журналіст нарахував 16 автобусів з міліцією та „Беркутом" та не менше півтисячі міліціонерів та „Беркуту".
За свідченнями кореспондента "Української правди", комунальні служби Києві під наглядом міліції мовчки розібрали намети та завантажили їх на вантажівки, щоб вивезти з Майдану.
При цьому їх не зупинили надписи на наметах про їх приналежність до народних депутатів.
Як повідомляє кореспондент "Української правди", підприємці, які залишилися на ніч на Майдані, не чинили спротиву міліції з огляду на її чисельну перевагу.
Центр Києва перекритий ДАІ – зокрема, до Хрещатика неможливо під’їхати, оскільки на рівні Володимирської вулиці, що ідуть вниз до Хрещатика, заблоковані машинами ДАІ.

Джерело
Subscribe

 • Як Герой поборює Зло в різних традиціях

  Романтична традиція: Самотній Герой Вічно Бореться зі Злом і Завжди Перемагає Його. Реалістична традиція: Герой починає боротися зі злом,…

 • Metamodermism Manifesto

  The reality has not become more complicated. We just started to notice more than before. At some point this complexity of impressions increased…

 • Roasted hare of Nastya Melnychenko

  A fiction writer Nastya Melnychenko is going to buy and roast a hare in order to achieve a better quality of her prose, in which she mentioned…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments