?

Log in

No account? Create an account

singing_foot's Journal

Social capital

  • less than 10

Rating position

Name:
Олег Шинкаренко
Birthdate:
20 February 1976
Location:
Website:
External Services:
  • singing_foot@livejournal.com
Schools:
Олег Шинкаренко народився 20 лютого 1976 року у Запоріжжі. Закінчив Запорізьку інженерну академію (інженер з автоматики та контрольно-вимірювальних приладів) та Класичний приватний університет (перекладач з англійської). Працював інженером та кореспондентом декількох місцевих видань. З 2008 року мешкає у Києві, де займається журналістикою. З 2009 року редагує сайт літературного конкурсу "Коронація слова". Захоплюється авторським кінематографом, з 2002 року очолював Запорізький кіноклуб "Сходження", керував кіноклубом при видавництві «Смолоскип».
Перше оповідання написав наприкінці 80-х. Шкільне захоплення науковою фантастикою, постмодернізмом та чорним гумором вплинуло на стиль його прози, надавши їй вкрай гротескного нахилу. Друкувався у журналах «НАШ», «ШО» та «Хрещатик». У 2006 році отримав літературну премію від видавництва «Смолоскип» за збірку оповідань «Як зникнути повністю» («Смолоскип». Київ, 2007). У 2009 році закінчив перший роман під робочою назвою «Смачного!», присвячений молодіжній субкультурі людожерів.
У 1994 році створив музичний ансамбль «Пропаганда чутками». Надалі грав у групах "Реліктові вантажівки", "Школа танців" та "Роза". У 2004 році як композитор та автор текстів вийшов у регіональний фінал конкурсу «Червона рута». У 2009 році створив студійний проект "Сирени Титану", в рамках якого записує альбом на вірші сучасних українських поетів.
У 2007 році написав кіносценарій для фільму режисера Наталі Рекункової "Зникнення Вавілонова" за мотивами власного оповідання зі збірки "Як зникнути повністю".

Categories

армия, город, история, криминал, недвижимость, образование, общество, политика, происшествия, религия, финансы, знаменитости, искусство, кино, литература, музыка, спорт, еда, животные, путешествия, медицина, здоровье, авто, дизайн, мода, эзотерика, философия, дети, семья, авиация, космос, наука, техника, технологии, энергетика, россия, 18+, отношения, психология, лытдыбр, транспорт, напитки, архитектура, театр, фотография, птицы, ссср, беларусь

Social capital

  • less than 10

Rating position

Statistics